מחלקת תאורה בחנות חומרי בניין חצרוני

נורות לבית

חלק בלתי נפרד מעיצוב נוח ואסתטי של הבית הוא בבחירת גופי תאורה לבית אשר משמשים למגוון פונקציות, מחלקים את חללי הבית, מדגישים אלמנטים שונים ומספקים נוחות, אינטימיות, אווירה וצבע לכל החללים בבית. על מנת להבטיח כי כל צרכי התאורה שלך ימולאו באופן אופטימלי, אחזקה קבועה של נורות לבית היא דבר חשוב ביותר. “א. חצרוני לבית ולבניין” מציעים מגוון רחב של נורות לבית מכל הצבעים, החומרים והאווירות שישמשו לכל גופי התאורה שישמשו אותך לעיצוב הבית וכמו כן פתרונות תאורה לעבודה בשטח כמו פנסי כיס ופנסי לד לנוחות ושימושיות מושלמת.

גופי תאורה לבית

כל חלל בבית מיועד למטרה אחרת ונדרשים בו פתרונות תאורה שונים לפי השימוש בו ולפי האווירה הרצויה. לכן, חשוב שנתאים היטב גופי תאורה לבית לפי השימוש והאווירה. תאורה מלמעלה למטה תיתן תחושת מרחב בחללים פתוחים ואילו תאורה מלמטה למעלה תיתן אווירה אינטימית ונעימה לחדר השינה או לחדרי אירוח קטנים. גופי תאורה בטכנולוגיית לד הם חסכוניים באנרגיה, יעילים ומגיעים עם נורות לבית בצבעים חמים וקרים כאחד. אנו מציעים נורות פלורסנט, לד ונורות לבית מיוחדות במגוון צבעים ועיצובים. עם זאת, לא רק בבית אנו זקוקים לפתרונות תאורה טובים. לכן, אנו מציעים גם מגוון פנסים נוחים לעבודה.

פנסי כיס

נורות לבית, הן חשובות, אך בשטח אנו זקוקים לפתרונות תאורה אחרים וייעודיים יותר. פנסי כיס הם פתרון מושלם. פנסים קטנים עם נורות לד הם חסכוניים, נכנסים בקלות לכיס וניתן לשאת אותם לכל מקום עבודה ולכל משימה בשטח או סתם לטיול קמפינג מהנה. אנו מציעים פנסים קטנטנים עם אור עוצמתי שיספקו לך נוחות ופונקציונליות במכשיר אחד. ניתן להשיג פנס עם מוט טלסקופי מגנטי שמאפשר להאיר גם באזורים שקשה להגיע אליהם ולהשאיר את התאורה קבועה ומשאיר את שתי הידיים פנויות לעבודה. לכל צורך שעשוי להיות לך בתאורה בעבודה, לנו יש משהו שיהווה לך את הפתרון המושלם.

פנסי לד

לצרכי תאורה חזקים אף יותר, יש לנו מגוון פנסי לד גדולים יותר הנישאים בידית ומותאמים לרכבים ולאופניים ואפילו פנסים עם חיישן תנועה.

לכל צרכי התאורה שלך, “א. חצרוני לבית ולבניין” מציעים מגוון נורות לבית ופתרונות אחרים. החנות שלנו הפועלת בא.ת. מעלה שומרון מאז 2003, מציעה לך מוצרים וכלים רבים לעבודות אינסטלציה, חשמל, בניין וכל תחומי “עשה זאת בעצמך” שאנו עשויים להזדקק להם. נשמח מאוד לתת לך שירות אדיב ומקצועי בחנות או לספק שירות במגוון אזורים בארץ בפנייה טלפונית או באתר.

hetzroni.co.il