מברגות חשמליות

מברגה bosch

האם משמע המילים “עשה זאת בעצמך” מעביר בך רטט של התרגשות? פרויקטים ביתיים הם חלק משגרת היום שלך? אם כך, הגיע הזמן שנעשה היכרות. אצלנו בא. חצרוני ניתן למצוא את כל מה שחובבי התיקונים והשיפוצים הביתיים לבית זקוקים לו מחומרי בניין, חשמל, אינסטלציה ועד לגינון ועיצוב הבית. כחלק מהמוצרים המוצעים אצלנו במבצע כלי עבודה תמיד מככבים. אחד מכלי העבודה החשובים ביותר שתמיד צריך בבית הוא מברגה רוטטת חשמלית שתהיה עוצמתית ותתאים לכל סוגי העבודה. אנו מציעים ב”א. חצרוני לבית ולבניין” ממגוון יצרנים מברגה למכירה ומכל יצרני המברגה Bosch היא אחת המומלצות. לרכישת מברגה bosch או אחד מהיצרנים האיכותיים האחרים זמינים אצלנו וניתן לבחון את המוצרים ישר באתר או להגיע אלינו לא.ת. מעלה שומרון.

מברגה למכירה

לכל השימושים המצריכים מברגה bosch מייצרת דגמים המיועדים למטרות רבות ויספקו מענה גמיש ומותאם לצרכיך. מברגות אלחוטיות המאפשרות בטיחות מרבית. מספר ראשים מתחלפים לשימושים השונים ומנוע רוטט המאפשר החדרת ברגים בכוח או פונקציה עדינה יותר לעץ רך ולעבודות עדינות אחרות. כשזה מגיע לרכישת מברגה bosch מאז ומעולם הוכיחה את עצמה כחברה אמינה ואיכותית שתספק לך את התוצאות הטובות ביותר ותחזיק לאורך זמן. מברגה למכירה אחרת עשויה לעלות פחות, אך אורח חייה ואיכות העבודה של bosch תחזיר את ההשקעה במהירות.

מברגה רוטטת

מהי מברגת אימפקט?

מהרגה זו, המכונה גם מברגה רוטטת, מחזיקה במנגנון פטיש פנימי במנוע המאפשר להחדיר ברגים גם לחומרים קשים במיוחד על ידי שילוב דפיקות בתהליך ההברגה. פונקציה חדשנית זו מספקת יתרונות רבים שלא היו זמינים קודם לעבודות אלו ועבור מברגה bosch מספקת פונקציה זו בהרבה מדגמיה. הפונקציה שימושית לעבודות נגרות, שיפוצים, להתקנת אביזרים לגינה לעבודות הרכבה שונות ועוד שימושים רבים אחרים בהם העבודה תהיה קלה בהרבה באמצעות המנוע הרוטטת של מברגת האימפקט.

 מבצע כלי עבודה

אנו עוסקים כבר מעל 15 שנה במכירת כלי עבודה חשמליים וידניים כאחד. בחנות שלנו הממוקמת בא.ת. מעלה שומרון ניתן לראות מבחן דגמי כלי עבודה בין אם מדובר בתוצרת מברגה bosch, או יצרנים מובילים אחרים, אנו מציעים שירות בחנות או למגוון אזורים ברחבי הארץ על ידי רכישה באתר. על ידי הקשה בטור העליון על קטגוריית “מבצעים”, ניתן לצפות באיזה מבצע כלי עבודה זמינים אצלנו כעת וליהנות ממציאות אטרקטיביות מבלי לעזוב את הבית. בשיחת טלפון או דרך האתר ניתן להזמין לחלקים רבים בארץ רבים ממוצרנו בקלות וביעילות.

hetzroni.co.il